Ajankohtaista

KESÄKISAN TULOKSET

TIUKKAAKIN TIUKEMPI KESÄKISA SAATIIN PÄÄTÖKSEEN!

VIELÄ VIIMEISESSÄ KISALÄHDÖSSÄ KÄRKIPAIKKA VAIHTUI JA MARKUS RÄIKKÄ MENI KOLMELLA PISTEELLÄ OHI REIJO LAINEEN.

ONNITTELUT VOITTAJILLE!

KESÄKISA VOITTAJAT!

  1. MARKUS RÄIKKÄ 1436
  2. REIJO LAINE 1433
  3. HEIKKI ERJAJA 1418

Paraisten Keilailuliitto 31.08.2020

Salon Keilahalli

Kesäkisa, 6 sarjaa am (15.06.2020-30.08.2020)

Valvoja:Salon Keilahalli

LUOKKA M-D

Nimi Seura Liitto Tulos Sarjamäärä (tas) (x) (viim.s.)

  1. Markus Räikkä SaKu Parainen 1436 6 (108) (43) (228)
  2. Reijo Laine FSB Parainen 1433 6 (204) (32) (213)
  3. Heikki Erjala FSB Parainen 1418 6 (174) (37) (195)
  4. Hannu Riihimäki El Pantera Parainen 1364 6 (72) (35) (238)
  5. Kalevi Tuominen Cocktail Parainen 1363 6 (66) (39) (202)
  6. Pasi Johannes Friberg Cocktail Parainen 1347 6 (162) (35) (193)
  7. Tom Roth Cocktail Parainen 1333 6 (102) (35) (180)
  8. Alexander Lindstedt TuWe Turku 1301 6 (162) (30) (197)
  9. Markku Perälä FSB Parainen 1299 6 (252) (26) (187)
  10. Tarmo Astikainen Kiffen Helsinki 1293 6 (186) (28) (194)
  11. Raimo Toivonen FSB Parainen 1286 6 (120) (25) (174)
  12. Arto Kummala FSB Parainen 1285 6 (102) (28) (139)
  13. Rolf Carlsson HVV Helsinki 1249 6 (120) (27) (173)
  14. Erkki Merivirta HVV Helsinki 1248 6 (198) (22) (176)
  15. Sakari Putkonen Jyrä Helsinki 1241 6 (90) (30) (193)
  16. Kimmo Tuominen Cocktail Parainen 1238 6 (96) (25) (256)
  17. Jouni Engblom FSB Parainen 1236 6 (156) (23) (189)
  18. Juha Inkinen FSB Parainen 1230 6 (84) (28) (178)
  19. Juha Pitkänen FSB Parainen 1225 6 (24) (31) (191)
  20. Harri Eronen FSB Parainen 1222 6 (174) (16) (187)
  21. Kalevi Ekman Steelers Helsinki 1221 6 (150) (24) (144)
  22. Pekka Mantere PuVe Helsinki 1211 6 (132) (26) (162)
  23. Erkki Välimaa HVV Helsinki 1207 6 (126) (23) (152)
  24. Jari Ropponen El Pantera Parainen 1194 6 (180) (24) (161)
  25. Jaana Anttas Nasevat Raisio 1184 6 (72) (27) (158)
  26. Leif Fredriksson FSB Parainen 1182 6 (174) (27) (168)
  27. Taneli Levo FSB Parainen 1181 6 (36) (27) (202)
  28. Pinja Laukkanen Nasevat Raisio 1177 6 (168) (18) (174)
  29. Markku Erkamo El Pantera Parainen 1173 6 (264) (17) (164)
  30. Melina Vikström Nasevat Raisio 1169 6 (252) (14) (175)
  31. Pekka Nurmi HeHa Salo 1154 6 (126) (20) (185)
  32. Seppo Ojanen HVV Helsinki 1143 6 (156) (19) (135)
  33. Pertti Palmio HVV Helsinki 1141 6 (150) (18) (181)
  34. Rauli Eterma FSB Parainen 1139 6 (78) (17) (177)
  35. Simo Kiskonen HHB Salo 1134 6 (132) (16) (171)
  36. Matti Kaskinen FSB Parainen 1123 6 (138) (17) (135)
  37. Teuvo Hurskainen HeHa Salo 1106 6 (198) (13) (152)
  38. Satu Anttas Eleven Vantaa 1103 6 (210) (11) (134)
  39. Jouko Kyynäräinen Rkm-Turku Turku 1057 6 (264) (7) (112)
  40. Kristiina Pappila Eleven Vantaa 1012 6 (264) (13) (163)

Comments are closed.