KESÄKISA FINALISTIT

 

FINAALI MAANANTAINA 16.9.2019 KLO. 18.00 ALKAEN

KESÄKISAN FINALISTIT:

  1. Juha Pitkänen FSB Parainen 1368 6 (0) (44) (236)
  2. Taneli Levo FSB Parainen 1327 6 (18) (46) (200)
  3. Jussi Niemelä K-29 Turku 1317 6 (0) (43) (235)
  4. Hannu Riihimäki El Pantera Parainen 1315 6 (18) (38) (299)
  1. Markku Mäkitalo PeKeTeam Turku 1279
  2. Orvo Kaikkonen RBC Tammisaari 1275
  3. Arto Kummala FSB Parainen 1243
  4. Rauli Eterma FSB Parainen 1240
  1. Alexander Lindstedt TuWe Turku 1133
  2. Reijo Laine FSB Parainen 1133
  3. Arto Koivuranta FSB Parainen 1091
  4. Lauri Sahla SB Parainen 1055

 

LUOKKA M/A

Nimi Seura Liitto Tulos Sarjamäärä (tas) (x) (viim.s.)

  1. Juha Pitkänen FSB Parainen 1368 6 (0) (44) (236)
  2. Taneli Levo FSB Parainen 1327 6 (18) (46) (200)
  3. Jussi Niemelä K-29 Turku 1317 6 (0) (43) (235)
  4. Hannu Riihimäki El Pantera Parainen 1315 6 (18) (38) (299)
  5. Niko Kurppa FSB Parainen 1282 6 (0) (40) (203)
  6. Jaana Anttas Nasevat Raisio 1249 6 (18) (33) (224)
  7. Jaakko Neuvonen SalKei Salo 1246 6 (0) (37) (214)
  8. Kalevi Tuominen Cocktail Salo 1246 6 (18) (32) (254)
  9. Toni Määttä FSB Parainen 1236 6 (0) (34) (226)
  10. Juha Inkinen FSB Parainen 1183 6 (18) (32) (189)
  11. Petra Eriksson-Sola Nasevat Raisio 1173 6 (18) (27) (172)
  12. Jukka Niemelä Cocktail Salo 1121 6 (18) (27) (175)
  13. Tom Roth Cocktail Salo 1118 6 (18) (27) (212)
  14. Jan Sveholm K-29 Turku 1117 6 (18) (24) (179)

 

LUOKKA B

Nimi Seura Liitto Tulos Sarjamäärä (tas) (x) (viim.s.)

  1. Markku Mäkitalo PeKeTeam Turku 1279 6 (0) (38) (188)
  2. Orvo Kaikkonen RBC Tammisaari 1275 6 (0) (38) (198)
  3. Arto Kummala FSB Parainen 1243 6 (0) (37) (190)
  4. Rauli Eterma FSB Parainen 1240 6 (0) (33) (203)
  5. Tarmo Astikainen Kiffen Helsinki 1229 6 (0) (34) (233)
  6. Raimo Toivonen HeHa Salo 1208 6 (0) (37) (204)
  7. Paavo Haukilahti Cocktail Salo 1207 6 (0) (28) (189)
  8. Matti Kaskinen FSB Parainen 1196 6 (0) (34) (167)
  9. Pekka Nurmi HeHa Salo 1171 6 (0) (36) (224)
  10. Kimmo Tuominen Cocktail Salo 1164 6 (0) (30) (205)
  11. Pertti Palmio HVV Helsinki 1134 6 (0) (33) (182)
  12. Simo Kiskonen HHB Salo 1127 6 (0) (31) (162)
  13. Ilkka Hietanen HVV Helsinki 1116 6 (0) (26) (233)
  14. Jari Ropponen El Pantera Parainen 1101 6 (0) (27) (153)
  15. Immo Pulkkinen SomKe Forssa 1086 6 (0) (27) (182)
  16. Asko Määttä FSB Parainen 1058 6 (0) (26) (162)
  17. Viljo Vartiainen HVV Helsinki 1052 6 (0) (21) (201)
  18. Matti Sulavuori Kiffen Helsinki 1044 6 (0) (24) (151)
  19. Jari Liukkonen HVV Helsinki 1044 6 (0) (20) (158)
  20. Tom Salonen HVV Helsinki 1033 6 (0) (24) (195)
  21. Rolf Carlsson HVV Helsinki 1033 6 (0) (24) (185)
  22. Harri Eronen FSB Parainen 1030 6 (0) (21) (204)
  23. Jonna Saarinen TuWe Turku 1002 6 (0) (16) (137)
  24. Seppo Ojanen HVV Helsinki 939 6 (0) (16) (173)
  25. Pekka Mantere PuVe Helsinki 908 6 (0) (13) (175)

 

LUOKKA C/D

Nimi Seura Liitto Tulos Sarjamäärä (tas) (x) (viim.s.)

  1. Alexander Lindstedt TuWe Turku 1133 6 (0) (28) (168)
  2. Reijo Laine FSB Parainen 1133 6 (60) (28) (119)
  3. Arto Koivuranta FSB Parainen 1091 6 (60) (23) (168)
  4. Lauri Sahla SB Parainen 1055 6 (0) (21) (165)
  5. Risto Tuovinen SaKu Parainen 1037 6 (0) (22) (183)
  6. Pekka Niilola FSB Parainen 1010 6 (0) (22) (190)
  7. Risto Pusa HHB Salo 983 6 (0) (24) (146)
  8. Minna Liukkonen HVV Helsinki 976 6 (60) (14) (173)
  9. Jarmo Pekonen Cocktail Salo 956 6 (0) (17) (158)
  10. Aila Tuominen Cocktail Salo 931 6 (0) (14) (121)
  11. Markku Himberg Keilax Turku 929 6 (0) (20) (127)
  12. Virpi Leppälahti HHB Salo 925 6 (0) (16) (146)
  13. Markku Erkamo El Pantera Parainen 919 6 (60) (19) (171)
  14. Erkki Merivirta HVV Helsinki 913 6 (0) (20) (182)
  15. Jouko Kyynäräinen Rkm-Turku Turku 806 6 (0) (4) (114)

KESÄLOMAKISAprofiili_564

BEAR 39 ON FINAALIN PROFIILI M/A LUOKKALAISILLE!

BEAR-39

Comments are closed.