SAKU XXIX TALVIKOLISTELUT TULOKSET

Paraisten Keilailuliitto 18.01.2019

Salon Keilahalli

Saku XXIX Talvikolistelut, 6 sarjaa am (17.12.2018-10.02.2019)

Valvoja:Salon Keilahalli

LUOKKA M-D

Nimi Seura Liitto Tulos Sarjamäärä (tas) (x) (viim.s.)

  1. Kari Kuparinen RäMe Lohja 1486 6 (54) (47) (236)
  2. Rauno Kurppa SaKu Parainen 1439 6 (36) (45) (201)
  3. Toni Määttä FSB Parainen 1431 6 (0) (53) (265)
  4. Taneli Levo FSB Parainen 1419 6 (18) (43) (245)
  5. Niko Kurppa FSB Parainen 1406 6 (0) (45) (215)
  6. Kalevi Tuominen Cocktail Salo 1392 6 (48) (42) (215)
  7. Tapani Leppäniemi KeiSa Salo 1373 6 (78) (42) (231)
  8. Heidi Manninen Mercur Helsinki 1368 6 (48) (43) (202)
  9. Jere Oksanen TPS Turku 1366 6 (0) (42) (280)
  10. Juuso Aitio TPS Turku 1364 6 (6) (42) (268)
  11. Simo Kiskonen TPS Turku 1354 6 (102) (34) (222)
  12. Jyrki Siimesvaara SaKu Parainen 1350 6 (216) (30) (210)
  13. Kari Virtanen PeKeTeam Turku 1343 6 (78) (37) (193)
  14. Jessica Kauhanen Cherry Tampere 1339 6 (54) (24) (192)
  15. Esa Nieminen HylSy Tuusula 1338 6 (18) (40) (236)

———————— FINAALIRAJA ————————-

  1. Juha Pitkänen FSB Parainen 1324 6 (0) (39) (149)
  2. Seppo Virkkunen FSB Parainen 1318 6 (12) (40) (187)
  3. Hannu Riihimäki El Pantera Parainen 1316 6 (24) (41) (229)
  4. Heimo Reunanen SaKu Parainen 1315 6 (150) (28) (153)
  5. Jukka Vihiniemi HylSy Tuusula 1314 6 (120) (36) (213)
  6. Ilkka Saari HylSy Tuusula 1298 6 (0) (38) (257)
  7. Jan Forsström SP Vantaa 1294 6 (78) (33) (183)
  8. Jari Ropponen El Pantera Parainen 1274 6 (114) (29) (234)
  9. Risto Halme RäMe Lohja 1273 6 (90) (30) (200)
  10. Arto Kummala FSB Parainen 1272 6 (60) (31) (184)
  11. Vesa Timonen K-29 Turku 1269 6 (54) (35) (188)
  12. Teppo Aaltonen RäMe Lohja 1268 6 (90) (32) (203)
  13. Juhani Virtanen SP Vantaa 1264 6 (132) (31) (177)
  14. Markus Räikkä SaKu Parainen 1256 6 (126) (27) (266)
  15. Jan Sveholm K-29 Turku 1251 6 (90) (27) (173)
  16. Juha Inkinen KeiSa Salo 1249 6 (48) (34) (199)
  17. Kai Öberg FSB Parainen 1249 6 (192) (22) (163)
  18. Risto Tuovinen SaKu Parainen 1245 6 (168) (28) (195)
  19. Tero Mäkinen HylSy Tuusula 1236 6 (120) (28) (196)
  20. Kari Harjunpää SaKu Parainen 1232 6 (144) (23) (234)
  21. Raine Heinonen HylSy Tuusula 1228 6 (186) (21) (190)
  22. Matti Kaskinen FSB Parainen 1222 6 (66) (34) (183)
  23. Arto Lehtovirta SalKei Salo 1216 6 (6) (34) (183)
  24. Orvo Kaikkonen RBC Tammisaari 1209 6 (36) (36) (191)
  25. Lasse Jalava K-29 Turku 1200 6 (60) (31) (153)
  26. Juha-Pekka Kuvaja PeKeTeam Turku 1200 6 (102) (27) (181)
  27. Esa Nieminen RäMe Lohja 1193 6 (132) (21) (189)
  28. Jouni Engblom FSB Parainen 1187 6 (114) (22) (174)
  29. Jani Riihimäki FSB Parainen 1182 6 (66) (30) (188)
  30. Pinja Laukkanen Nasevat Raisio 1172 6 (150) (18) (145)
  31. Niklas Nieminen RäMe Lohja 1170 6 (174) (27) (203)
  32. Kalevi Örnberg RäMe Lohja 1164 6 (66) (28) (201)
  33. Jani Koivukangas PeKeTeam Turku 1158 6 (96) (27) (201)
  34. Markku Mäkitalo FLS-keila Forssa 1157 6 (132) (21) (244)
  35. Mikko Nyman Kierrehirmut Ylöjärvi 1155 6 (66) (32) (180)
  36. Jukka Lehtonen PeKeTeam Turku 1142 6 (174) (17) (194)
  37. Henry Laakso SaKu Parainen 1135 6 (180) (21) (147)
  38. Mauri Hirvonen SP Vantaa 1133 6 (156) (24) (188)
  39. Risto Saari SP Vantaa 1109 6 (132) (22) (156)
  40. Markku Lumme SaKu Parainen 1104 6 (162) (17) (153)
  41. Eero Rönnberg SP Vantaa 1101 6 (150) (12) (154)
  42. Esko Siik SP Vantaa 1082 6 (126) (14) (148)
  43. Arto Koivuranta FSB Parainen 1071 6 (234) (9) (161)
  44. Mauno Salminen HylSy Tuusula 1048 6 (60) (19) (157)
  45. Risto Havulinna RäMe Lohja 1036 6 (48) (15) (214)

Parhaat 2. Turboa

  • Jere Oksanen 280
  • Toni Määttä 248

Comments are closed.